STS Skarżysko-Kamienna
Wciąż bez wygranej... (STS) PDF Drukuj Email
25.10.2009.
lSzósta seria meczy w 2. lidze siatkarzy - grupa IV - niestety nie przyniosła zwycięstwa zawodnikom skarżyskiego STS-u.
We własnej hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34, w sobotę, 24. października, nasi drugoligowcy zmierzyli się  z zespołem VC Górnikiem Siemianowice Śląskie.

Po obiecującym, pięcosetowym meczu sprzed tygodnia, w Raciborzu, z tamtejszym Rafako, (3:2) kibice zapewne oczekiwali czegoś więcej.

Wczoraj też zaczęło się dobrze. Jednak w końcówce pierwszego secta STS nie potrafiło dotrzymać kroku rywalom i ulegli ostatecznie 19:25.

Czytaj całość…

Punkty pojechały do Rzeszowa... (STS). PDF Drukuj Email
03.10.2009.
To już druga kolejka II ligi, grupy IV, piłki siatkowej mężczyzn seniorów. w sezonie 2009/10. I drugi mecz skarżyskiego STS-u we własnej hali, przy ul. Sienkiewicza 34. Tym razem rywalem naszego nowicjusza w lidze były rezerwy czołowego zespołu kraju - Resovii Rzeszów.

W sobotę, 3. października, hala sportowa przy ul. Sienkiewicza 34 ponownie szczelnie wypełniła się widzami.
Stawka pojedynku była szczególna. Obie drużyny podczas inauguracji sezonu poniosły porażki, znalazły się na dole tabeli. Zwycięstwo jednej z nich oznaczało jedno - skok ku górze w tabeli, podniesienie morali drużyny.

Tak więc początek meczu był nerwowy.

A mogło być tak pięknie - inauguracja II ligi siatkówki. PDF Drukuj Email
26.09.2009.
Pierwsza kolejka rozpoczająca sezon 2009/10 w II lidze piłki siatkowej mężczyzn rzeczywiście mogła być udana dla  STS-u Skarżysko. Tak mogło się wydawać po zakończonym pierwszym secie, pewnie wygranym przez miejscowych.

W sobotę, 26. września 2009r. do naszego miasta powróciła ligowa siatkówka seniorów. I od razu licznie zebranych widzów - w hali sportowej MCSiR, przy ul. Sienkiewicza 34 - jak i samych siatkarzy czekało nie lada wyzwanie. Za przeciwnika mieli niedawnego I-ligowca, MKS MOS Będzin.

Jednak jak można przeczytać na początku, skarżyszczanie nie przestraszyli się bardziej doświadczonego rywala i prowadzili odważną grę, przeciwstawili skuteczne bloki. Pierwszy set wyraźnie na korzyść STS-u, 25:18.

Na początek... faworyt. PDF Drukuj Email
23.09.2009.
To już w sobotę (26.09, godz. 17.00), po 24 latach przerwy, siatkarska drużyna seniorów  ze Skarżyska (wcześniej byli to Skórzani) zagrają w meczu ligowym. Tym razem w nowej, nowoczesnej hali sportowej MCSiR, przy ul. Sienkiewicza 34.
Mamy nadzieję, że STS Skarżysko będzie godnie kontynuować tradycje Skórzanych.

I od razu, na początek zmierzy się z uważanym za jednego z faworytów IV grupy, II ligi - MKS MOS Będzin. Jeszcze niedawny pierwszoligowiec.

Zanim zawodnicy przystąpią do meczy, we wtorek, 22. września, w hali sportowej odbyła się prezentacja drużyny - wzorem innych, możnych klubów ligowych. To już staje się normą, że przed sezonem kibice poznają swych zawodników na odrębnej imprezie. Za ładną oprawę tej prezentacji, zadbali działacze i klub kibica STS-u.

Oto siatkarze i trenerzy, którzy mają za zadanie dostarczyć miłośnikom siatkówki emocji i utrzymanie II ligi w Skarżysku (na początek):

«« start « poprz. 11 12 13 14 15 16 17 nast. » koniec »»

Pozycje :: 53 - 56 z 65